Series Sacerdotum
ab origine usque ad novissima
curam animarum in Ecclesia Parochiali Wadowice gerentium

 

Spis księży do roku 1891 oparto na Liber prezbiterorum, opracowanego przez ks. proboszcza Aleksego Bocheńskiego. Ciąg dalszy do roku 1950 opracował ks. Władysław Curzydło. Sprawdził i uzupełnił wszystkie dane ks. Infułat Kazimierz Suder (VII 1993 r.).

 

    1. Adamus — Parochus — 1336
    2. Nicolaus Christophori — Parochus — 1389
    3. Joannes Turobinius — Parochus — 1510
    4. Nicolaus de Zator — Parochus — 1530-1538
    5. Christophorus Skurkowski — Parochus — 1539
    6. Stanislaus de Mogiła — Parochus — 1540-1544
    7. Stanislaus Boleński — Parochus clericus — 1544-1547
    8. Stanislaus Sassewski — Parochus clericus — 1547-1555
    9. Jacobus de Rozpeza — Parochus — 1555
    10. Mathias Buczkowski — Parochus clericus — 1555-1583
    11. Andreas Skrzyniecki — Parochus — 1583-1586
    12. Nicolaus Magister — Parochus — 1586-1590
    13. Franciscus Wiasecki (Wieślicki) O.C. — Parochus — 1590-1595
    14. Nicolaus Wrzaszkowicz — Parochus et Dec. Zat. — 1595-1614
    15. Martin Sumiłkowicz — Vicarius — 1610-1614
    16. Albertus Pisarzowicz — Vicarius — 1614
    17. Martinus Urbanowicz — Vicarius — 1614-1614
    18. Nicolaus Suchodolski — Parochus — 1614-1626
    19. Joannes Gomołkowicz — Altarista — 1616-1636
    20. Joannes Lanekoronensis — Cappelan. — 1618-1636
    21. Adamus Wadovius — Commendat. — 1627-1635
    22. Stanislaus Spinek — Parochus — 1627-1629
    23. Martinus Golszewicz — Parochus et Dec. Zat. — 1629-1651
    24. Andreas Łącki — Altarista — 1634-1658
    25. Stanislaus Dąbrowski — Vicarius — 1641-1642
    26. Martinus Słonioński — Vicarius — 1644-1645
    27. Dominicus Kłosowicz O.C. — Parochus — 1651-1654
    28. Joannes Trzesiński — Vicarius — 1648-1649
    29. Lucas Białosytowicz — Vicarius — 1649
    30. Joannes Kozłowski — Altarista — 1649-1650
    31. Premislaus Domiechowski O.C. — Parochus — 1653-1659
    32. Andreas Hojcikowicz — Altraista — 1657-1676
    33. Simon Solecius O.C. — Vicarius — 1658
    34. Paulus Orłowicz — Commendat. — 1659
    35. Gasparus Rychłowski O.C. — Parochus — 1659-1660
    36. Nicolaus Kostecki — Vicarius — 1659-1662
    37. Stanislaus Czechowicz O.C. — Parochus — 1660-1664
    38. Andreas Karp O.C. — Vicarius — 1662-1663
    39. Valerianus Mossakowski — Vicarius — 1663
    40. Simon J. Rzeszyński — Parochus et Dec. Zat. — 1664-1695
    41. Paulus Baraniewicz — Altraista — 1679-1692
    42. Tiburtius Domagalski — Vicarius — 1691-1695
    43. Joannes Drozdowicz — Vicarius — 1693
    44. Adalbertus Barankiewicz — Altarista — 1693-1734
    45. Clemens Tomański — Vicarius — 1695-1700
    46. Joannes Przyłęcki — Parochus — 1696-1737
    47. Michael Kamelski — Vicarius — 1734-1736
    48. Sebastianus Lewkowicz — Vicarius — 1735-1749
    49. Jacob Alex. Stochowicz — Vicarius — 1735-1748
    50. Bartholomaeus Knurowski — Vicarius — 1736
    51. Joseph Januszowski — Vicarius — 1737-1744
    52. Paulus Steczkiewicz — Commendat. — 1744
    53. Paulus Zychowicz — Parochus et Dec. Zat. — 1743-1750
    54. Laurentius Szalawski — Vicarius — 1748-1788
    55. Andreas Gluziński — Cappelan. — 1748-1750
    56. Laurentius Miciński — Cappelan. — 1750-1759
    57. Dr. Antonius Smolikowski — Parochus — 1750-1769
    58. Adalbertus Strzępkowski — Cappelan. – 1756-1768
    59. Casimirus Smolikowski — Cappelan. — 1760
    60. Joannes Grywalski — Parochus — 1770-1774
    61. Balthasarus Grulicki O.S.F. — Cappelan. — 1770-1772
    62. Caietanus Preiss O.P. — Cappelan. — 1771
    63. Andreas Chodacki — Vicarius — 1772-1775
    64. Antonius Żochowski — Vicarius — 1774-1776
    65. Josephus Rudnicki — Parochus — 1774-1777
    66. Bartholomaeus Sobczyński — Vicarius — 1775
    67. Josephus Wojaszkiewicz — Commendat. — 1775-1777
    68. Dr. Joannes C. Krassowski — Parochus et Dec. Wad. — 1777-1822
    69. Christophorus Krassowski — Vicarius — 1788-1792
    70. Andreas Kaczmarczyk — Vicarius — 1802
    71. Joannes Bachlicki — Vicarius — 1802-1804
    72. Joannes Nalepka — Vicarius — 1805-1806
    73. Sebastianus Guzowicz — Vicarius — 1805
    74. Michael Kossowski — Vicarius — 1806
    75. Mathias Wawrzyn — Vicarius — 1806-1808
    76. Joannes Znamierowski — Vicarius — 1806-1807
    77. Franciskus Grywalski — Vicarius — 1807-1820
    78. Josephus Przemyski — Vicarius — 1809
    79. Jacobus Miętuszewski — Vicarius — 1810
    80. Vincentius Czerwiński — Vicarius — 1810
    81. Adalbertus Jarkisz — Vicarius — 1811
    82. Jacobus Rozmus — Vicarius — 1811
    83. Bartholomaeus Mikulski — Vicarius — 1812
    84. Joannes Faron — Vicarius — 1818
    85. Stanislaus Koiss — Vicarius — 1818-1824
    86. Antonius Czaderski — Vicarius — 1820
    87. Franciscus Tuszowski — Catecheta — 1823
    88. Michael Rybarski — Catecheta — 1823-1831
    89. Andreas Ostrawski — Parochus — 1824-1826
    90. Adalbertus Komorek — Vicarius — 1824-1826
    91. Andreas Dediński — Cooperator — 1826
    92. Antonius Góralik — Cooperator — 1827
    93. Nicolaus Zamoyski — Parochus et Dec. Wad. — 30.03.1827-1849
    94. Ludovicus Opłatkiewicz — Cooperator — 1827-30.10.1828
    95. Joannes Nep. Mach — Cooperator — 01.02.1928-15.11.1829
    96. Antonius Pyzowski — Cooperator — 27.08.1829-11.06.1830
    97. Cypryanus Piotrowski — Cooperator — 29.11.1829-11.05.1830
    98. Joannes Minarzyczek — Cooperator — 12.05.1830-31.03.1831
    99. Valentinus Kucharski — Cooperator — 01.09.1830-07.10.1832
    100. Adamus Biegański — Cooperator — 31.03.1831-19.02.1832
    101. Michael Tryba — Cooperator — 11.08.1831-09.10.1831
    102. Leopoldus Perisch — Cooperator — 10.04.1832-30.09.1833
    103. Joannes Pulczeński — Cooperator — 10.10.1832-30.09.1833
    104. Joannes Michal — Cooperator — 30.09.1833-20.08.1834
    105. Ludovicus Andrzejowski — Cooperator — 30.09.1833-31.07.1834
    106. Andreas Dudzik — Cooperator — 01.08.1834-28.07.1838
    107. Antonius Trybalski — Cooperator — 13.09.1834-12.07.1835
    108. Josephus Waligórski — Cooperator — 13.06.1835-31.07.1835
    109. Josephus Maydl — Cooperator — 01.08.1835-12.10.1837
    110. Joannes Gołda — Cooperator — 17.10.1837-02.01.1840
    111. Adalbertus Rohrer — Cooperator — 07.10.1838-21.10.1839
    112. Stanislaus Witalski — Cooperator — 22.10.1839-30.08.1841
    113. Andreas Knycz — Cooperator — 17.01.1840-13.03.1844
    114. Joannes Michalski — Cooperator — 24.06.1841-31.08.1844
    115. Joannes Nep. Temple — Cooperator — 01.10.1841-31.03.1843
    116. Joannes Panlischta — Cooperator — 13.04.1843-31.03.1844
    117. Josephus Mika — Cooperator — 15.03.1844-11.10.1846
    118. Josephus Mosler — Cooperator — 11.04.1844-30.09.1845
    119. Jacobus Studziński — Cooperator — 11.09.1844.08.07.1845
    120. Vincentius Worek — Cooperator — 06.05.1845-25.06.1845
    121. Alexander Przydzialski — Cooperator — 08.07.1845-30.11.1846
    122. Joannes Soweranowski — Cooperator — 01.10.1845-11.10.1846
    123. Josephus Hajducki — Cooperator — 17.10.1846-31.12.1847
    124. Antonius Szemieński — Cooperator — 17.10.1846-23.10.1847
    125. Georgius Glatz — Cooperator — 01.12.1846-31.12.1847
    126. Franciscus Wilczek — Cooperator — 03.11.1847-06.11.1850
    127. Josephus Krajdoch — Cooperator — 01.01.1848-31.10.1850
    128. Franciscus Manda — Cooperator — 07.01.1848-28.02.1850
    129. Joannes Kostka — Administrator — 01.05.1849-31.08.1849
    130. Alexius Bocheński — Parochus — 18.08.1849-04.03.1893
    131. Joannes Zięba — Cooperator — 01.03.1850-03.11.1850
    132. Stanislaus Godawski — Cooperator — 01.03.1850-03.11.1850
    133. Joannes Knurowski — Cooperator — 06.11.1850-16.08.1852
    134. Joannes Turlej — Cooperator — 01.02.1851-11.12.1851, 01.09.1852-06.01.1854
    135. Franciscus Jaworski — Cooperator — 10.12.1851-01.10.1852
    136. Josephus Michałek — Cooperator — 15.12.1851-10.09.1852
    137. Henricus Lipnicki — Cooperator — 27.09.1852-31.10.1854
    138. Carolus Nowicki — Cooperator — 02.10.1852-12.09.1856
    139. Laurentius Marchoń — Cooperator — 23.01.1854-01.08.1857
    140. Antonius Turner — Cooperator — 01.11.1854-01.03.1856
    141. Josephus Procner — Cooperator — 01.03.1856-03.02.1857
    142. Jacobus Janczy — Cooperator — 12.09.1856-30.11.1858
    143. Andreas Gołda — Cooperator — 08.01.1858-29.07.1860
    144. Joannes Buczyński — Cooperator — 10.12.1858-22.10.1860
    145. Vincentius Lempart — Cooperator — 10.08.1859-04.05.1861
    146. Antonius Piątkowski — Cooperator — 28.08.1860-10.08.1863
    147. Michael Szczurowski — Expositus in Ponikiew — 23.10.1860-28.10.1870
    148. Ignatius Ziołowski — Cooperator — 23.05.1861-19.02.1866
    149. Stanislaus Sowicki — Cooperator — 10.08.1863-20.08.1867
    150. Andreas Klimczak — Cooperator — 07.03.1866-07.04.1867
    151. Josephus Labuda — Cooperator — 31.08.1867-20.01.1869
    152. Stanislaus Jaworski — Cooperator — 29.01.1868-28.08.1868
    153. Leopoldus Stanko — Cooperator — 26.08.1868-16.11.1868
    154. Josephus Kosiński — Cooperator — 05.09.1868-29.10.1870
    155. Franciscus Gayda — Cooperator — 17.11.1868-15.12.1870
    156. Franciscus Szczudło — Cooperator — 15.09.1870-16.09.1872
    157. Ludovicus Jurgowski — Cooperator — 15.12.1870-20.12.1871
    158. Joannes Borowski — Cooperator — 30.12.1871-02.06.1874
    159. Antonius Karnasiewicz — Cooperator — 17.09.1872-19.04.1876
    160. Andreas Zając — Cooperator — 24.06.1874-01.11.1880
    161. Antonius Kudasik — Cooperator — 06.05.1876-26.05.1879
    162. Jacobus Chalcasz — Cooperator — 01.05.1879-09.06.1879
    163. Joannes Kwiatkowski — Cooperator — 15.09.1879-26.03.1884
    164. Ignatius Wojnarski — Cooperator — 01.12.1880-01.06.1887
    165. Stanislaus Lachman — Expositus — 01.09.1882-24.05.1883
    166. Joannes Chojecki — Expositus in Ponikiew — 25.05.1883-01.04.1884
    167. Petrus Graczyński — Cooperator — 01.04.1884-07.04.1885
    168. Hyppolitus Baran — Cooperator — 08.04.1885-01.04.1886
    169. Michael Wawrzynowski — Cooperator — 01.04.1886-17.09.1891
    170. Adalbertus Kowalówka — Cooperator — 01.06.1887-31.08.1889
    171. Thomas Bryniarzki — Cooperator — 01.09.1889-10.03.1891
    172. Josephus Mamak — Cooperator — 11.03.1891-13.08.1893
    173. Franciscus Kostórkiewicz — Cooperator — 12.1891-20.08.1893
    174. Casimirus Paleczek — Cooperator — 01.09.1893-16.08.1896
    175. Jacobus Krajewski — Cooperator — 10.09.1893-11.11.1893
    176. Andreas Zając — Parochus et Dec. Wad. — 29.10.1893-05.10.1928
    177. Simon Krupiński — Cooperator — 20.11.1893-13.11.1898
    178. Maartinus Piechota — Cooperator — 04.09.1896-19.02.1898
    179. Franciscus Wąsik — Cooperator — 27.02.1898-03.02.1901
    180. Adamus Oczkowski — Cooperator — 20.11.1898-23.09.1900
    181. Dr. Joannes Szymeczko — Cooperator — 04.09.1900-25.08.1912
    182. Joannes Smółka — Cooperator — 14.09.1900-01.09.1901
    183. Josephus Batko — Cooperator — 02.03.1901-25.12.1902
    184. Jacobus Walkosz — Cooperator — 28.09.1901-21.08.1904
    185. Dr. Josephus Caputa — Cooperator — 24.06.1903-24.07.1904
    186. Dr. Stanislaus Rospond — Cooperator — 02.09.1904-06.07.1905
    187. Joannes Luberdowicz — Cooperator — 04.09.1904-12.08.1908
    188. Joannes Sadowski — Cooperator — 09.09.1905-25.08.1907
    189. Bartholomeus Kutek — Cooperator — 01.09.1907-18.10.1908
    190. Jacobus Fijałek — Cooperator — 30.08.1908-29.06.1911
    191. Michael Moskol — Cooperator — 15.11.1908-20.08.1910
    192. Ladislaus Pytel — Cooperator — 14.08.1911-15.10.1919
    193. Thadeus Faber — Cooperator — 27.08.1911-29.06.1915
    194. Leonardus Prochownik — Cooperator — 01.08.1915-1929
    195. Franciscus Żak — Cooperator — 19.08.1917-09.01.1921
    196. Albinus Marszałek — Cooperator — 10.09.1918-01.01.1919
    197. Franciscus Mirek — Cooperator — 03.08.1919-19.12.1920
    198. Josephus Świąder — Cooperator — 06.02.1921-29.08.1922
    199. Vitus Brzycki — Cooperator — 10.09.1922-02.06.1924
    200. Franciscus Barańczyk — Cooperator — 13.07.1924-20.01.1929
    201. Stanislaus Tomczyk — Cooperator — 17.02.1929-02.03.1930
    202. Leonardus Prochownik — Parochus et Dec. Wad. — 22.03.1929-23.02.1963
    203. Petrus Kotowiecki — Cooperator — 25.08.1929-12.02.1939
    204. Casimirus Figlewicz — Cooperator — 24.08.1930-06.08.1933
    205. Ladislaus Świżek — Cooperator — 15.08.1933-18.08.1938
    206. Adamus Kwinta — Cooperator — 21.08.1938-16.07.1943
    207. Adolphus Baścik — Cooperator — 13.08.1939-05.07.1942
    208. Dr. Edvardus Zacher — Cooperator — 15.09.1940-03.05.1945
    209. Casimirus Rospond — Cooperator — 20.07.1942-22.07.1945
    210. Ceslaus Krupa — Cooperator — 25.03.1945-10.08.1950
    211. Ladislaus Curzydło — Cooperator — 28.08.1945-16.08.1952
    212. Dr. Marianus Stawarz — Cooperator — 10.08.1950-16.08.1952
    213. Josephus Czekaj — Cooperator — 16.08.1952-01.08.1958
    214. Joannes Kastelnik — Cooperator — 25.10.1952-03.10.1956
    215. Ks. Józef Galas — Wikariusz — 26.08.1953.17.03.1957
    216. Ks. Tomasz Fidziński — Wikariusz — 03.10.1956-14.09.1957
    217. Ks. Józef Szewczyk — Wikariusz — 17.03.1957-02.10.1957
    218. Ks. Adam Kubiś — Wikariusz — 14.09.1957-25.08.1960
    219. Ks. Franciszek Stopka — Wikariusz — 21.08.1958-15.08.1959
    220. Ks. Józef Podbiał — Wikariusz — 12.12.1958-15.08.1959
    221. Ks. Juliusz Szafrański — Wikariusz — 15.08.1959-10.08.1962
    222. Ks. Kazimierz Ciuba — Wikariusz — 15.08.1959-18.08.1961
    223. Ks. Andrzej Mistat — Wikariusz — 20.08.1960-01.08.1963
    224. Ks. Ferdynand Bochaczyk — Wikariusz — 18.08.1961-01.08.1963
    225. Ks. Kazimierz Krawczyk — Wikariusz — 10.08.1962-01.04.1964
    226. Ks. dr Edward Zacher — Administrator; Proboszcz — 06.03.1963; 08.09.1965-25.06.1984
    227. Ks. Tadeusz Dąbrowski — Wikariusz — 01.08.1963-29.08.1967
    228. Ks. Tadeusz Rakoczy — Wikariusz — 01.08.1963-1964
    229. Ks. Zenon Jasieczko — Wikariusz — 01.08.1964-29.08.1967
    230. Ks. Michał Jagosz — Wikariusz — 01.08.1964-10.08.1967
    231. Ks. Stefan Mazgaj — Wikariusz — 20.08.1966-18.06.1969
    232. Ks. Kazimierz Puchała — Wikariusz — 10.08.1967-06.09.1971
    233. Ks. Antoni Byrdy — Wikariusz — 29.08.1967-04.08.1971
    234. Ks. Jarosław Fiutowski — Wikariusz — 09.09.1967-20.06.1970
    235. Ks. Zdzisław Kałwa — Penitencjarz, Katecheta — 17.06.1969-
    236. Ks. Marian Kuczaj — Wikariusz — 18.06.1969-22.08.1972
    237. Ks. Jan Zając — Wikariusz — 20.06.1970-19.06.1971
    238. Ks. Karol Lichosyt — Wikariusz — 08.04.1971-07.05.1971
    239. Ks. Stanisław Sroka — Wikariusz — 19.06.1971-23.06.1973
    240. Ks. Roman Rożdżeński — Wikariusz — 19.06.1971-17.06.1974
    241. Ks. Krzysztof Sojka — Wikariusz — 05.07.1971-28.01.1972
    242. Ks. Andrzej Walczak — Wikariusz — 28.01.1972-14.12.1973
    243. Ks. Stanisław Bogacz — Wikariusz — 30.08.1972-11.06.1977
    244. Ks. Bogusław Czarny — Wikariusz — 23.06.1973-07.06.1975
    245. Ks. Jan Zaręba — Wikariusz — 14.12.1973-26.06.1974
    246. Ks. Stanisław Bąk — Wikariusz — 17.06.1974-22.06.1981
    247. Ks. Tadeusz Porzycki — Wikariusz — 20.06.1974-28.08.1974
    248. Ks. Zdzisław Tomczyk — Wikariusz — 02.09.1974-05.06.1976
    249. Ks. Andrzej Plewa — Wikariusz — 11.06.1975-13.06.1980
    250. Ks. Michał Piosek — Wikariusz — 05.06.1976-30.04.1985
    251. Ks. Filip Piotrowski — Wikariusz — 11.06.1977-28.05.1982
    252. Ks. Andrzej Szczotka — Wikariusz — 13.06.1980-29.06.1985
    253. Ks. Wiesław Nowak — Wikariusz — 22.06.1981-02.10.1981
    254. Ks. Henryk Bąk — Wikariusz — 23.10.1981-29.06.1985
    255. Ks. Włodzimierz Kiwierski — Wikariusz, kapelan szpitalny — 21.06.1982-18.10.1982
    256. Ks. Jan Olszewski — Wikariusz — 27.06.1982-23.08.1986
    257. Ks. Zdzisław Balon — Wikariusz — 25.06.1983-23.08.1986
    258. Ks. Paweł Skowron — Wikariusz — 28.06.1984-26.06.1989
    259. Ks. Kazimierz Suder — Administrator; Proboszcz — 25.06.1984; 08.09.1984-07.02.1998
    260. Ks. Zbigniew Bizoń — Wikariusz — 29.06.1985-23.08.1986
    261. Ks. Stanisław Kobiałka — Wikariusz — 29.06.1985-27.08.1988
    262. Ks. Stanisław Wciślak — Wikariusz — 23.08.1986-20.08.1988
    263. Ks. Józef Czerwiński — Wikariusz — 22.08.1987-26.08.1989
    264. Ks. Ireneusz Okarmus — Wikariusz — 20.08.1988-24.08.1991
    265. Ks. Michał Ryś — Penitencjarz — 1988-+17.09.2006
    266. Ks. Stanisław Bielarz — Wikariusz — 26.08.1989-27.08.1994
    267. Ks. Milan Michalak — Wikariusz — 26.08.1989-27.08.1993
    268. Ks. Paweł Łukaszka — Wikariusz — 26.08.1989-27.08.1993
    269. Ks. Edward Daleki — Wikariusz — 29.06.1985-29.03.1986
    270. Ks. Jacek Pietruszka — Wikariusz — 24.08.1991-27.08.1993
    271. Ks. Zdzisław Bury — Wikariusz — 24.08.1991-27.08.1993
    272. Ks. Adam Stawarz — Wikariusz — 27.08.1993-26.08.1995
    273. Ks. Andrzej Klimara — Wikariusz — 27.08.1993-25.08.1998
    274. Ks. Stanisław Wąsik — Wikariusz — 27.08.1993-25.08.1998
    275. Ks. Antoni Spórna — Wikariusz — 27.08.1993-25.08.1998
    276. Ks. Przemysław Mardyła — Wikariusz — 27.08.1994-27.08.1996
    277. Ks. Zbigniew Biskup — Wikariusz — 26.08.1995-25.08.1998
    278. Ks. Jan Fryźlewicz — Wikariusz — 27.08.1996-25.08.1998
    279. Ks. Jakub Gil — Proboszcz — 07.02.1998-30.06.2011
    280. Ks. Jan Jarco — Wikariusz — 25.08.1998-01.07.2006
    281. Ks. Janusz Żmuda — Wikariusz — 25.08.1998-26.08.2008
    282. Ks. Mieszko Pabiś — Wikariusz — 25.08.1998-26.08.2008
    283. Ks. Artur Chrostek — Wikariusz — 25.08.1998-26.08.2006
    284. Ks. Krzysztof Główka — Wikariusz — 28.08.2001-28.08.2010
    285. Ks. Marek Poznański — Wikariusz — 26.08.2006-25.08.2012
    286. Ks. Maciej Ścibor — Wikariusz — 26.08.2006-25.08.2012
    287. Ks. Roman Sasuła — Penitencjarz — 30.06.2008-31.07.2011
    288. Ks. Grzegorz Kufel — Wikariusz — 27.08.2008-06.07.2012
    289. Ks. Wojciech Szeląg — Wikariusz — 27.08.2008-25.08.2012
    290. Ks. Piotr Wiktor — Wikariusz — 28.08.2010-29.08.2015
    291. Ks. Stanisław Jaśkowiec — Proboszcz — 01.07.2011-
    292. Ks. Jakub Gil — Penitencjarz — 01.07.2011-
    293. Ks. Stefan Trojan — Wikariusz — 26.08.2012-04.07.2015
    294. Ks. Adam Garlacz — Wikariusz — 26.08.2012-26.08.2017
    295. Ks. Janusz Korbel — Wikariusz — 26.08.2012-26.08.2017
    296. Ks. Piotr Sobala — Wikariusz — 26.08.2012-
    297. Ks. Jacek Tekiela — Wikariusz — 29.08.2015-
    298. Ks. Kazimierz Króżel — Wikariusz — 26.08.2017-
    299. Ks. Piotr Sałaciak — Wikariusz — 26.08.2017-