4 Niedziela Wielkanocna

 „Eucharystia (…) jako pokarm duchowy, jest czymś najcenniejszym, co Kościół posiada na drogach historii” – św. Jan Paweł II

 

Dziś Niedziela powołań! Prośmy Boga o nowe, święte powołania kapłańskie także z naszej parafii. Módlmy się także  za posługującym nam, kapłanów.

W poniedziałek – o godz. 17.3o nabożeństwo do św. Rity, msza święta i poświęcenie róż.

We wtorek – Uroczystość św. Wojciecha, bp i męczennika, głównego patrona Polski

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, módlmy się o pokój w naszej Ojczyźnie,

W czwartek – święto św. Marka, ewangelisty. Imieniny ks. Abp Marka Jędraszewskiego i naszego ks. proboszcza Jarosława. Polecajmy ich Bogu w naszych modlitwach.

W sobotę – Po mszy świętej wieczornej natomiast wszystkich chętnych zapraszamy na koncert Santo Santo w wykonaniu zespołu GG Duo z okazji 10-lecia kanonizacji św. Jana Pawła II. Zapraszają Muzeum Dom Rodzinny św. Jana Pawła II i Gmina Wadowice. 

Bardzo prosimy, aby Ci parafianie, którzy pragną wziąć udział 15 czerwca br. w beatyfikacji ks. Michała Rapacza zgłaszali liczę osób ze swojej rodziny w zakrystii lub kancelarii parafialnej, abyśmy modli zamówić odpowiednią ilość wejściówek.

Bezpłatne Katolickie Przedszkole i Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Stanisławie Górnym, ogłasza zapisy na rok szkolny 2024/25. Oferujemy bezpłatny dowóz do szkoły, przedszkole czynne od 6.00 do 17.oo. Informacje szczegółowe na plakacie i sekretariacie szkoły oraz na Facebooku.