Rodzice, bądźcie świadomi, że Pan wzywa was do nowej i głębszej współpracy. Powierza wam bowiem zadanie codziennego towarzyszenia dzieciom ochrzczonym na drodze do świętości” – św. Jan Paweł II

Święto Chrztu Pańskiego

Po mszy świętej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Dzisiejsza niedziela kończy okres bożonarodzeniowy, choć tradycja przedłuża go do 2 lutego. Składamy podziękowanie za ofiarę na SOS z pasterki  w wysokości 2600 zł oraz na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie w wysokości; 10 400 zł. Bóg Zapłać.

 

W TYM TYGODNIU:

W środę nowenna do MB połączona z modlitwami przez wstawiennictwo Sług Bożych Emilii i Karola Wojtyłów.

W czwartek tradycyjnie, ks. Krzysztof zaprasza na spotkanie grupę św. Jana Pawła II. 

W przyszłą niedzielę o godz. 15.oo opłatek dla róż różańcowych. Zapraszamy bardzo serdecznie. Róża rodzin wybierze swojego zelatora czyli opiekuna.

W przyszłą niedzielę także, gościć będziemy przedstawiciela III zakonu Paulistów, który zaproponuje nam Ewangelię na każdy dzień 2024 roku w cenie 15 zł. Będą także dostępne egzemplarze z większym drukiem po 30 zł. Mamy nadzieję, że ta akcja przyczyni się do częstszego czytania Ewangelii i życia Słowem Bożym na co dzień. Przyjmujemy zapisy na wyjazd na Jasną Górę 16 stycznia, na Apel Jasnogórski. Wyjazd o godz. 15.45, koszt 50 zł.

SP nr 4 dziękuje serdecznie wszystkim, którzy wsparli akcję „Paczuszka dla Maluszka”.

Drodzy Parafianie przepraszamy za wszelkie pomyłki w kolędzie, ale też i zmiany losowe (choroba). W tym tygodniu nie będzie kolędy na ul. Zatorskiej. Zostaje przeniesiona na 24.01 oraz na ul. Piłsudskiego przeniesiona na 15.01 i os. Słoneczne przeniesiona na 16 .01. Kolęda w tym tygodniu: 

W tym tygodniu pożegnaliśmy naszych parafian śp.: Michała Kowalczyka, Annę Żak i Janinę Wicher. Wieczne odpoczywanie …