„Cichość i pokora Jezusa stają się wezwaniem, aby wejść do Jego szkoły: uczcie się ode Mnie”św. Jan Paweł II

 

32 Niedziela zwykła

 

W najbliższą niedzielę w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci Ofiarowania NMP. Kazania wygłosi i sumę odpustową odprawi Przeor Karmelitów O. Sławomir Chudzik.

Po południu o godz. 17.oo nabożeństwo ku czci MB NIeustającej Pomocy oraz mszę świętą z kazaniem poprowadzi rodak ks. Bogusław Zając. Serdecznie zapraszamy!

 

Bardzo prosimy, napiszcie kilka słów wspomnień, o dniu koronacji Matki Bożej. Umieścimy je w naszym pamiątkowym albumie. Prosimy przynieście je do ks. proboszcza.

Przed Bazyliką zbiórka Hospicjum Domowego na rzecz ludzi starszych  i chorych. W ubiegłą niedzielę na dla Lenki złożyliście ofiarę w wysokości 14820 zł. Bóg Zapłać!

 

Przyjmujemy zapisy na wyjazd do Częstochowy 16 listopada na Apel Jasnogórski o godz. 15.45, koszt 50 złotych.

 

Zakończyliśmy już prace na parkingu przy plebani i górnym i dolnym, założone zostały dwie bramy, ogrodzenie. Za wszelkie ofiary dziękujemy. W niedzielę i święta będzie otwarty dla modlących się w kościele. 

 

W sobotę wspomnienie błogosławionej Karoliny Kózkówny, patronki młodzieży żeńskiej. Polecajmy Panu Bogu dziewczęta z naszej parafii, a także rodziny, które odwiedza Matka Boża oraz zmarłą naszą parafiankę śp. Genowefę Homel, Zdrowaś Maryjo …