Trzeba dobrze rozeznać otrzymany dar od Boga, aby umieć nim obdarzać bliźnich.” – św. Jan Paweł II

 

25 Niedziela Zwykła

 

W TYM TYGODNIU: 

w środę – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana; 

w czwartek – wspomnienie św. Wacława, męczennika, patrona Katedry Wawelskiej;

w piątek – święto świętych archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Dzień imienin ks. Wikariusza Rafała i ks. Diakona Michała – życzymy Im opieki świętych patronów i Bożego błogosławieństwa oraz polecamy modlitwie naszych Parafian. W piątek przypada także dzień rocznicy poświęcenia naszego kościoła. 

w sobotę – wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła. W sobotę o godz. 8:00 organizujemy wyjazd do Łagiewnik dla Róż Różańcowych i wszystkich chętnych. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Powrót po Koronce do Bożego Miłosierdzia.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12:00 udzielimy Sakramentu Chrztu Świętego. Pouczenie dla rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 19:00. 

W przyszłą niedzielę rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy codziennie o godz. 17:30.

 

Wprowadzenie IKONY ŚW. JÓZEFA do naszej Bazyliki w przyszłą niedzielę 1 października o godz. 17:15. O godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe w intencji powołań kapłańskich i zakonnych, a o godz. 18:00 Msza św. 

W ciągu tygodnia (od 2 do 6 października) zapraszamy codziennie na różaniec o godz. 17:30 i wieczorną Mszę św. 

Zakończenie peregrynacji w sobotę 7 października podczas Mszy św. o godz. 12:00. 

Zapraszamy do wspólnej modlitwy i licznego udziału.