Dziś imieniny naszej parafii. Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata przez wstawiennictwo Matki Bożej ofiarujmy nasze rodziny i bliskich naszemu sercu. 

Witamy dziś serdecznie w naszej parafii ks. Janusza Grodeckiego nowego wikariusza, pochodzącego z pobliskiej nam Kalwarii Zeb. Przychodzi do nas w dzień swoich imienin; życzymy mu obfitości łask Bożych, by pobyt tu u św. Jana Pawła II zbliżał Go do Jezusa przez Maryję, także tę Kalwaryjską.

* W poniedziałek wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelenej. Módlmy się za naszego Pana organistę, chór parafialny, scholę, wszystkich , którzy przez śpiew upiększają nasze uroczystości parafialne.
Zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Rity na godz. 17.30.

* W środę, wspomnienie świętych męczenników wietnamskich Andrzeja i Towarzyszy. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

* W tym tygodniu odbędą się spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Klasy 8 – poniedziałek lub piątek, godz. 18.00 – Msza święta i spotkanie, klasy 7 – wtorek, godz. 18.00 – Msza święta i spotkanie.

* W przyszłą niedzielę rozpoczniemy już Adwent, przed Bazyliką Ochotnicza Strażacy Pożarna w Wadowicach, rozprowadzać będzie przygotowane dla nas kalendarze strażackie.

* Wolontariuszka misyjne składa serdeczne podziękowanie za złożone ofiary – zebrała 5 844 zł. Bóg zapłać za Wasze ofiarne serce.

* Serdecznie zachęcamy do obejrzenia w naszym kinie filmu; „Nędzarz i madam”, o malarzu Adamie Chmielowskim, późniejszym św. Bracie Albercie, o którym sztukę „Brat naszego Boga” napisał inny święty – Jan Paweł II, który go także kanonizował. Prelekcje będą od 27 listopada do 5 grudnia br. o godz. 16.30, za wyjątkiem 29 i 30 listopada oraz 3 grudnia. Zapraszamy!

Kalendarz Liturgiczny:

Poniedziałek – św. Cecylii

Środa – św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy

Czwartek – św.Katarzyny Aleksandryjskiej

NA NOWY TYDZIEŃ, NIECH DOBRY BÓG BŁOGOSŁAWI.
SZCZĘŚĆ BOŻE!!!