Razem z Maryją wniebowziętą wpatrujmy się dziś w niebo. 

We wtorek święto św. Jacka, prezbitera, patrona naszej Archidiecezji Krakowskiej

W środę nieustającą nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wszelkie nabożeństwa w naszej parafii o godz. 17.3o

W piątek wspomnienie św. Bernarda, opata i dk Kościoła

W sobotę św. Piusa X, papieża, któremu zawdzięczamy codzienną Komunię Świętą i Komunię Świętą dla dzieci. Troszczmy się o godne przyjmowanie Pana Jezusa, dbajmy też o codzienną adorację Najświętszego Sakramentu w naszej Bazylice.

Przyjmujemy zapisy na wyjazd do Kalwarii Zebrzydowskiej 20 sierpnia, wyjazd o godz. 13.oo /koszt 15 zł/.  

We wtorek i środę kancelaria osoby świeckiej nieczynna. W środę ksiądz będzie w kancelarii od godz. 9.00 do 10.00 i od godz. 16.30 do 17.15.  

W dniach 21 – 31 sierpnia w Wadowicach w poszczególnych parafiach przeżywać będziemy Peregrynację Obrazu Matki Bożej Solidarności oraz relikwii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i kopii Krzyża Nowohuckiego. W naszej bazylice powitamy obraz Matki Bożej w sobotę 28 sierpnia o godz. 17.45. Przez całą niedzielę będziemy modlić się w Jego obecności za ludzi pracy. We wtorek 31 sierpnia o godz. 12.oo Msza św. i pożegnanie obrazu, który zostanie przewieziony do Katedry na Wawelu.Celem tej modlitwy jest uwrażliwienie ludzi pracujących, że są za siebie wzajemnie odpowiedzialni oraz zawierzenie Bogu ich samych, i ich zakładów pracy przez pośrednictwo Matki Bożej i błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki.

Życzymy Wam Wszystkim błogosławionej niedzieli, a Pielgrzymom umocnienia wiary, nadziei i miłości u relikwii św. Jana Pawła II.