3. NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 stycznia 2020 r.

1. Dziś Diecezjalne Spotkanie Opłatkowe Wspólnoty Rycerstwo Niepokalanej o godz. 13.30 oraz opłatek Straży Honorowej Serca Pana Jezusa o godz. 15.00.
2. W pierwszą sobotę na mszy św. o godz. 8.00 modlimy się za rodziny, które spodziewają się potomstwa. Na tę mszę św. zapraszamy zwłaszcza tych, którzy podjęli się duchowej adopcji dzieci, jak również wspólnotę Rycerstwa Niepokalanej. O godz. 17.30 zapraszamy na Wieczór Jana Pawła II. O 18.00 Msza św. ku czci św. Jana Pawła II.
3. W przyszłą niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego zwane u nas Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej mszy św. poświęcimy gromnice. Prosimy tak zabezpieczyć świece by nie rozlewał się wosk po ławkach i posadzce.
4. Święto Ofiarowania Pańskiego jest dniem modlitw za osoby konsekrowane.
W tym dniu, z ustanowienia św. Jana Pawła II, obchodzimy 24. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiara złożona w tym dniu na tacę przeznaczona jest na pomoc zakonom kontemplacyjnym.
5. W przyszłą niedzielę o godz. 13.30 chrzty. Pouczenie w piątek o godz. 19.00.
6. Ojcowie Karmelici z wadowickiej Górki zapraszają do uczestnictwa
w dziewięciośrodowej Nowennie przed marcową uroczystością Świętego Józefa.
7. Święci tego tygodnia: we wtorek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła, w piątek – wspomnienie św. Jan Bosko, prezbitera.
8. W ostatnim czasie odeszła do wieczności śp. Teresa Gibas. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!