1. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Codziennie będziemy prosić o nowych kapłanów, misjonarzy, osoby konsekrowane. Będziemy modlić się, aby wezwani przez Pana żniwa ochotnym sercem przyjęli powołanie, a także, aby rodziny wspierały tych, których Pan sobie wybrał. Niech błogosławieństwo nowych powołań spocznie również na naszej wspólnocie parafialnej.

2. Jutro uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, w środę – święto św. Marka, Ewangelisty

3. W sobotę 28 kwietnia jedziemy na beatyfikację Hanny Chrzanowskiej do Łagiewnik. Wyjazd godz. 8.00. Koszt 25 zł. Do Łącka i Starego Sącza pojedziemy w sobotę 12 maja. Wyjazd godz. 8.00. Koszt 30 zł. Trzydniowa pielgrzymka w dniach od 1 do 3 maja do Zamościa, Łańcuta, Radecznicy, Nałęczowa, Kazimierzy Dolnej. Koszt 355 zł.

4. Niech Zmartwychwstały oświeca swoim słowem każdy dzień życia solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

5. 28 kwietnia na Wadowickim Rynku przy okazji imprezy MOTOSERCE odbędą się dni dawcy szpiku pod hasłem „Marek i inni potrzebują Twojej pomocy”, dedykowane Markowi Książkowi z Wadowic, który zachorował na ostrą białaczkę szpikową oraz wszystkim chorym oczekującym na przeszczep.
Od godziny 10.00 do 16.00 będą rejestrowani potencjalni dawcy szpiku kostnego. Zgłaszać się mogą osoby pełnoletnie, które nie ukończyły 55 roku życia i są w ogólnie dobrym stanie zdrowia.

ks. Stanisław Jaśkowiec – Proboszcz