„Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje.” – św. Jan Paweł II

14 Niedziela Zwykł

Dziś wspominamy Rodzinę Ulmów. O godz. 20.00 na Rynku, Oaza Rodzin, która gości u Ojców Karmelitów ze swoimi rekolekcjami, zaprasza na Drogę Krzyżową z Rodziną Ulmów w obronie nienarodzonych.

Gościmy wśród nas misjonarza ks. Wojciecha Kościelniaka. Pomóżmy mu naszymi modlitwami i ofiarą na rzecz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Tanzanii.

 

W poniedziałek – św. Jana z Dukli,

W środę – nowenna do Matki Bożej i przez wstawiennictwo Emilii i Karola Wojtyłów. Ostatnio zostaliśmy poinformowanie o łasce otrzymanej za wstawiennictwem Sług Bożych,

W czwartek – św. Benedykta opata, patrona Europy,

W piątek – św. Brunona Bonifacego, 

W sobotę – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

 

Dzisiaj pierwszy Wakacyjny Koncert Organowy o godz. 16.00. Wystąpi Ines (czytaj; Midre) z Estoni. Serdecznie zapraszamy wszystkich melomanów.

 

Przyjmujemy zapisy na wyjazd na JASNĄ GÓRĘ 16 lipca o godz. 15.45, koszt 50 zł

 

Przyjmujemy zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę oraz powrotny autobus; 11 i 12 lipca od godz. 18.oo do 19.oo w Domu Katolickim przy Bazylice. 38 Wadowicka Piesza Pielgrzymka rusza już w najbliższą niedzielę 14 lipca po Mszy św. o godz. 7.30. Serdecznie zapraszamy! Idźmy z radością od Maryi do Maryi. Od Pani Wadowic 25 lat temu ukoronowanej przez św. Jana Pawła II, do Królowej Polski.                        

 

Zachęcamy do nabycia albumu z 25-lecia Koronacji MB, w zakrystii.

 

Na terenie miasta i gminy będą prowadzone ankiety na temat mobilności. Nie bójmy się rozmawiać z ludźmi, którzy przyjdą w tym celu do naszych domów.

 

Pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Tadeusza Kamińskiego. Wieczne odpoczywanie …