„Okłamywanie człowieka jest odzieraniem go z godności i odrywaniem go od jego przeznaczenia” – św. Jan Paweł II

12 Niedziela Zwykła

Drodzy Parafianie z serca dziękujemy Wam wszystkim za przeżyty Jubileusz. Grupom parafialnym i pojedynczym osobom, które zaangażowały się w przygotowanie tych pięknych wydarzeń. Wszystkim także, którzy podzielili się swoimi wspomnieniami w albumie wydanym z tej okazji. Niech on również będzie szczególnym świadkiem tych historycznych już wydarzeń.

Szczególne podziękowania należą się chórowi i orkiestrze. Ich modlitwa i występ zachwycił także w czasie popołudniowego koncertu. Tu podziękowania należą się Pani Ewelinie Młynarczyk, Panu Pawłowi Jaroszowi i Krzysztofowi Odrobinie. Niech Matka Najświętsza wyprasza wszystkim obfitość łask. Życzymy Wam dobrych wakacji.

 

W poniedziałek – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

W piątek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa

W sobotę – uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła

 

Przypominamy o wakacyjnym porządku mszy świętych w tygodniu:

o godz. 6.oo, 8.oo, 12.oo i 18.oo. Spowiedź święta w wakacje pół godziny przed mszą świętą, także przed godziną 12.oo. W niedzielę msza święta w kościółku w Rokowie              o godz. 8.oo, a w DPS niedzielna msza w soboty o godz. 16.3o. 

Dyżur księdza w kancelarii parafialnej w czasie wakacji: 

w poniedziałek, środę i piątek od godz. 16.30 do godz. 17.30, za wyjątkiem I piątku.

 

Albumy z 25-lecia Koronacji MB są do nabycia w zakrystii, cena 5o zł. Jest także nowy numer gazetki parafialnej z wywiadem ks. Pawła, Misjonarza i naszym podziękowaniem.

 

W tym tygodniu pożegnaliśmy naszych parafian: śp. Stanisławę Baklarz, Michała Tasiemskiego, Stanisława Zawiłe, Annę Pietroń, Jakuba Pukajczyka.