„Tobie oddaję wszystkie owoce mego życia i posługi; Tobie zawierzam losy Kościoła; Tobie polecam mój naród; Tobie ufam i Tobie raz jeszcze wyznaję: Totus Tuus, Maria! Totus Tuus” – św. Jan Paweł II

 

11 Niedziela zwykła

Dziękujmy dziś Matce Nieustającej Pomocy, Pani Wadowic, za opiekę i troskę nad nami. Za Jej wielką miłość i razem ze św. Janem Pawłem wołajmy; Totus Tuus, Maria. O godz. 12.oo uroczysta msza święta pod przewodnictwem ks. abp Marka Jędraszewskiego. 

O godz. 16.oo zapraszamy na niecodzienny koncert w wykonaniu „Chóru Wadowice”, który zebrał się po 25 latach na nowo, aby zaśpiewać na naszym Jubileuszu. Po koncercie rozstrzygniemy i wręczymy nagrody uczniom Szkół Podstawowych, którzy wzięli konkursie na Najpiękniejszy obraz Pani Wadowic.

W poniedziałek – świętego Brata Alberta, zakonnika

W piątek – świętego Alojzego Gonzagi, zakonnika. 

W czwartek – spotkanie grupy św. Jana Pawła II po mszy wieczornej. Zapraszamy!

 

Msze św. na zakończenie roku szkolnego: 

dla Szkół Podstawowych w czwartek o godz.1o.oo. 

Dla Szkół Ponadpodstawowych w piątek o godz. 9.oo. 

 

Od poniedziałku wakacyjny porządek mszy św;

w tygodniu o godz. 6.oo, 8.oo, 12.oo i 18.oo. 

Spowiedź święta w wakacje pół godziny przed mszą świętą, także przed godziną 12.oo. 

W niedzielę bez zmian w kościele parafialnym, natomiast w Rokowie Msza święta o godz. 8.oo, a w DPS niedzielna w soboty o godz. 16.3o. 

18 czerwca na cmentarzu komunalnym w Wadowicach, uroczystości pogrzebowe partyzanta Batalionów Chłopskich oraz armii Polskiej w Kraju, śp. Mariana Misiaka. Na uroczystości o godz. 11.oo zapraszają: Dyrektor Oddziału IPN w Krakowie dr hab. Filip Musiał i Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.