„Nie bójcie się być świętymi” św. Jan Paweł II

30 Niedziela Zwykła

Dziś wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa

W TYM TYGODNIU:

W piątek – święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza 

Różaniec w naszej parafii odmawiamy codziennie o godz. 17.3o. Już trzy osoby zgłosiły się do Róży Rodzin, by modlić się za dzieci. Jeszcze dwie zapraszamy do wspólnej modlitwy, jako płatek Róży.

We wtorek na Mszę św. wieczorną i katechezę zapraszamy uczniów klas VII SP w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

Bóg zapłać za 5053 zł złożone w ubiegłą niedzielę na Dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia.

Na wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej, wypominki jednorazowe można również wrzucać na ołtarzu przy chrzcielnicy papieskiej.

Zapraszamy 6 listopada do udziału w spektaklu „Gość oczekiwany” w Myślenicach.
Wyjazd o godz. 13.3o, koszt wyjazdu 20 zł.
Natomiast 10 listopada w czwartek, planujemy tradycyjny wyjazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach oraz cmentarz Rakowicki na groby Rodziców św. Jana Pawła II oraz ks. Infułata Kazimierza Sudera i ks. Jacka Pietruszki. Wyjazd o godz. 1o.oo, koszt 25 zł.

Ogłoszenia inne;

Burmistrz Wadowic informuje, że przystępuje do ustalenia liczby gospodarstw domowych znajdujących się na terenie gminy Wadowice, zainteresowanych zakupem węgla. Zgłoszenie zamiaru zakupu węgla należy złożyć w Biurze Obsługi Mieszkańca w Urzędzie Miejskim w Wadowicach, w terminie do 15 listopada 2022 r.

Filharmonia w Krakowie oraz Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na wydarzenie artystyczne poświęcone postaci bohatera narodowego Franciszka Niepokólczyckiego, które odbędzie się w poniedziałek 24.10.2022 o godz. 11.00 w Wadowickim Centrum Kultury. Wstęp bezpłatny. 

Informujemy, że w dniu 30. 10 br w związku z organizowanym VI Biegiem Wadowickim, mogą wystąpić utrudnienia na drodze. Trasa biegu prowadzi przez Wadowice, Zawadkę oraz Choczni. Star na Rynku Wadowicach, ul. Góralska, Niwy, okolice SP nr 1 Wadowice, ul Podgórską, ul. Zielona, metą na Rynku. Utrudnienia mogą potrwać w godzinach 9.50 do 11.oo. Zapraszamy do wspólnego kibicowania.