„Młodość to czas, w którym człowiek odczuwa największą potrzebę akceptacji i wsparcia, kiedy najbardziej pragnie być wysłuchany i kochany  św. Jan Paweł II

 

17 Niedziela Zwykła


Dziś wspomnienie św. Kingi. Jutro święto św. Jakuba Apostoła. Imieniny ks. Infułata Jakuba Gila i ks. Krzysztofa Tekieli. Z okazji imienin życzymy im dużo zdrowia i sił w pracy duszpasterskiej na niwie naszej wspólnoty parafialnej, opieki Matki Najświętszej oraz świętych patronów; świętych Jakuba i Krzysztofa. 
Powierzajmy ich Jezusowi Dobremu Pasterzowi w naszych osobistych modlitwach.

W poniedziałek – po mszach świętych o godz. 8.oo i 18.oo, poświęcenie samochodów i pojazdów mechanicznych. Przygotowaliśmy dla kierowców drobne upominki.

We wtorek – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP

W czwartek – wspomnienie św. Szarbela

W piątek – wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza – przyjaciół Pana Jezusa

Zapraszamy na koncert ku czci św. Jana Pawła II do naszej Bazyliki 30 lipca /sobota/ po Mszy św. o godz. 18.oo, w ramach Międzynarodowej Federacji Pueri Cantores. Wystąpi Schola Cantorum Misericordis Christi z Białej Podlaskiej pod batutą Piotra Karwowskiego. Na organach zagra Piotr Arseniuk. Serdecznie zapraszamy!

Wspólnota Wadowickiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę składa gorące podziękowania Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i przebiegu tegorocznej Pielgrzymki.
Na ręce księdza proboszcza Jarosława, składamy wyrazy wdzięczności wszystkim sponsorom i ofiarodawcom, dzięki, którym mogliśmy bezpiecznie dojść do tronu Królowej Polski na Jasną Górę. Bóg zapłać Wszystkim Pielgrzymom, za świadectwo wiary, atmosferę i tworzenie rodziny pielgrzymkowej.

 

W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Jerzego Budę. 

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie …