ZAPRASZAMY!!!

W dniach 8 – 9 marca nasza parafia będzie przeżywać
Peregrynację Ikony Świętej Rodziny.

„Peregrynacja ikony św. Rodziny w Archidiecezji Krakowskiej wpisuje się w przeżywany w całym Kościele Powszechnym Rok Rodziny Amoris laetitia. Jest wydarzeniem o charakterze modlitewnym, które adresowane jest do małżeństw i rodzin zamieszkujących wszystkie parafie naszej archidiecezji.”

Już dziś zapraszamy Wszystkie Rodziny i Małżeństwa do wspólnej modlitwy i czuwania w tym niezwykłym czasie. Nasza parafia jest uprzywilejowanym miejscem na trasie peregrynacji, iż Tutaj nieustannie modlimy się ZA RODZINY zarówno przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, a od ponad roku również przez wstawiennictwo Jego rodziców Emilii i Karola Wojtyła – Sług Bożych.

Otrzymujemy wspaniałe świadectwa ludzi, którzy w naszej Bazylice wymodlili łaski dla Swoich rodzin i małżeństw. Niech czas peregrynacji, będzie także dla nas momentem łaski, gdzie zawierzymy Nasze rodziny i małżonków naszej parafii opiece Świętej Rodziny z Nazaretu oraz wstawiennictwu naszych Świętych i Sług Bożych.

PROGRAM NAWIEDZENIA IKONY

8 marca

około godziny 16.oo (16.15) – wprowadzenie Ikony do Bazyliki

godz. 17.oo – Różaniec w intencji rodzin naszej parafii

godz. 18.oo – Msza św. w intencji Rodzin pod przewodnictwem bp Roberta Chrząszcza

ok. godz. 19.oo – Czuwanie rodzin przy Ikonie

godz. 2o.oo – 21.oo – spotkanie rodzin z Rokowa z Ikoną

godz. 21.oo – Apel Jasnogórski 

9 marca

Msze św. przy Ikonie o godz. 6.oo, 7.oo, 8.oo

godz. 12.oo – Msza św. i Słowo Boże ks. Prof Edwarda Stańka

/serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych i grupy parafialne/

po Mszy św. czuwanie indywidualne

godz. 15.oo – Koronka do Bożego Miłosierdzia

Pożegnanie Ikony i przewiezienie do Choczni

GORĄCO ZAPRASZAMY NA TO WYJĄTKOWE SPOTKANIE!!!

JUŻ DZISIAJ ZAREZERWUJMY CZAS NA 8 i 9 MARCA,
ABY NAS NIE ZABRAKŁO NA WSPÓLNEJ MODLITWIE.