Jutro uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w każdą niedzielę. Na cmentarzu parafialnym Msza św. o godz. 9.oo i 15.oo, wcześniej procesja o godz. 14.15. Na cmentarzu komunalnym Msza św. o godz. 11.oo i 13.oo, po niej procesja żałobna. W dzień zaduszny dodatkowe Msze św. o godz. 9.oo w Kościele i 11.oo na cmentarzu komunalnym Po południu o godz. 17.oo procesja żałobna po Bazylice. Od 3 do 8 listopada o godz. 17.3o różaniec z wypominkami za zmarłych. Przez cały Listopad można zyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami; spowiedź, Komunia Święta, wyrzeczenie się zła, nawiedzenie cmentarza lub kościoła i modlitwa za zmarłych. 

* 4 listopada w czwartek wspomnienie św. Karola Boromeusza, bp, jest to pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 2o.oo Godzina Święta, modlitwa uwielbienia. Chrystusa Kapłana, za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

* W piątek, pierwszy miesiąca spowiedź św. od godz. 6.oo do 8.oo i 16.3o do 18.oo. Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 16.3o. Odwiedziny chorych w piątek i w sobotę od godz. 9.oo.

* W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP, rano po Mszy św o godz. 8.oo i wieczorem o godz. 17.oo z modlitwami do św. Jana Pawła Wielkiego, naszego Rodaka.

* W Niedzielę chrzty, pouczenie w piątek o godz. 19.oo 

* W środę 10 listopada pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach oraz na cmentarz Rakowicki na grób śp. ks. Infułata Sudera i ks. Jacka Pietruszki. Wyjazd o godz. 11.oo, koszt przejazdu 20 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. 16 listopada  – wtorek, wyjazd na Apel Jasnogórski, wyjazd o godz. 15.45. Koszt 40 zł. 

W tym tygodniu pożegnaliśmy:
+ Danutę Jędrzejczyk, + Stefanię Tyrała oraz + Józefę Kubas
Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie ….

BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA. SZCZĘŚĆ BOŻE!!!