Wnikajmy w Serce Maryi biorąc różaniec do naszych rąk. Dziś i przez cały tydzień nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30. Zapraszamy!

* 28 października w czwartek święto świętych apostołów Szymona          i Judy Tadeusza – patrona od spraw beznadziejnych. Jego relikwie znajdziecie w kaplicy Krzyża.

* Wypominki jak i intencje na Msze św. zbiorowe na cmentarzach przyjmujemy w kancelarii parafialnej. Wypominki jednorazowe można wrzucać do skrzyni w kaplicy św. Rodziny przy chrzcielnicy papieskiej

* W poniedziałek i piątek spotkanie dla klas 8, we wtorek dla klas 7 w ramach przygotowań do bierzmowania. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 18.00 .

* We czwartek zapraszamy wszystkich chętnych na Mszę o godz. 18.00 i spotkanie Grupy Modlitwy św. Jana Pawła II – Krąg Biblijny.

* W piątek od godz. 16.30 do 18.00 okazja do spowiedzi świętej przed Uroczystością Wszystkich Świętych.

* Bóg zapłać za 4 590 zł złożone na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

* Biuro Rodziny Radia Maryja w Wadowicach organizuje dwudniową pielgrzymkę do Torunia i Lichenia w dniach 3-4 XII br. na uroczystości związane z 30-tą rocznicą powstania Radia Maryja. Informacje i zapisy w siedzibie biura, ul. Zatorska 22 w czwartki w godz. od 9.oo – 11.oo

Kalendarz Liturgiczny:

Wtorek – Bł. Celiny Borzęckiej, zakonnicy

Czwartek – św. Szymona i Judy Tadeusza

W tym tygodniu pożegnaliśmy:
+ Danutę Górską oraz +Cecylię Dębską
Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie ….