Dziś małżeństwa ze wspólnoty Domowego Kościoła dzielą się swoimi świadectwami. O godz. 16.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie dla małżeństw, które poszukują wspólnoty. Serdecznie zapraszamy małżonków, którzy chcą pogłębiać swoją wiarę w małżeństwie i rodzinie. 

Dziś także wspomnienie św. Januarego, biskupa i męczennika, w Polsce obchodzimy Dzień Środków Społecznego Przekazu – naszą modlitwą otoczmy wszystkich, którzy tworzą i przekazują informacje o światło Ducha Świętego w tym odpowiedzialnym posłannictwie.

W poniedziałek spotkanie Akcji Katolickiej o godz. 16.30. Zapraszamy

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym dniu również modlimy się za wstawiennictwem św. Rity. Zapraszamy na nabożeństwo z poświęceniem róż połączone z nowenną do Matki Bożej
na godz. 17.30.

W czwartek nowenna do św. Jana Pawła II o godz. 17.30. Gorąco zapraszamy do uczestniczenia, niech nie ustanie w nas modlitwa za wstawiennictwem Naszego Rodaka, który jest dla nas szczególnym orędownikiem w niebie.

W piątek na Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczniemy przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla uczniów klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej. Równocześnie przypominamy, że miejscem właściwym do przygotowania i przyjęcia sakramentu dojrzałości jest parafia, na terenie której się zamieszkuje.

Kalendarz Liturgiczny:

Poniedziałek – Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegona, Pawła Chong Hasanga i towarzyszy

Wtorek – Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

Czwartek – Św. Ojca Pio

 

 

W ostatnim czasie pożegnaliśmy naszych parafian:
+ Ewę Kłos
Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie …..

SZCZĘŚĆ BOŻE WSZYSTKIM NA NOWY TYDZIEŃ!!!