Trwamy w duchowym przygotowaniu do beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego
i matki Elżbiety Czackiej, w Kalwarii Zebrzydowskiej odbywa się Pielgrzymka Rodzin.
Na ołtarzach bocznych można złożyć ofiarę na poszkodowanych mieszkańców Afganistanu. Bóg zapłać.

W niedzielę za tydzień po mszy o godz. 7.30 zmianka tajemnic różańcowych, na Mszy św.o godz. 10.30 poświęcimy tornistry i przybory szkolne oraz będziemy modlić się za roczne dzieci – można je zgłaszać w zakrystii lub kancelarii. 

W środę święto Narodzenia NMP – MB Siewnej – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy o godz. 8.00 i o godz. 17.30.

W czwartek nowenna do św. Jana Pawła II o godz. 17.30. Zapraszamy.

W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo w intencji rodzin i o dar potomstwa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i Jego rodziców Emilii i Karola Wojtyłów. Prośby i podziękowania można składać w kaplicy św. Jana Pawła II. Zapraszamy.

Bardzo gorąco zapraszamy dzieci i młodzież do grup, które działają przy naszej parafii, rodziców prosimy o pomoc dzieciom, które chciałyby się bardziej zaangażować:
– spotkanie dla kandydatów na ministrantów – piątek, godz. 15.30
– spotkanie Oazy dziecięco – młodzieżowej – piątek, godz. 17.00
– zbiórka dla ministrantów i lektorów odbędzie się w piątek o godz. 16.30

Przypominamy, że: Msze święte w tygodniu są o godz.: 6.00, 7.00 – w kaplicy MB, a w czwartki w kaplicy św. Jana Pawła II, 8.00, 12.00 i 18.00. W niedziele i święta
o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Spowiedź święta w niedziele podczas Mszy świętych, a w tygodniu pół godziny przed Mszą świętą oraz od godz. 9.00 do 12.00. Dyżur księdza w kancelarii parafialnej jest w następujących godzinach: środa, sobota od godz. 9.00 – 10.00, poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek – oprócz I piątku od godz. 16.30 do 17.30. Dyżur osoby świeckiej od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do 14.00

Zapraszamy na pielgrzymkę na Jasną Górę w czwartek 16 września. Wyjazd o godz. 15.45 koszt pielgrzymki 40 zł oraz pielgrzymka do Sanktuarium Krzyża św. w Mogile w poniedziałek 20 września. Wyjazd o godz. 13.oo. Koszt przyjazdu 25 zł.

Kalendarz Liturgiczny:

Wtorek – Św. Melchiora Grodzieckiego

Środa – Święto Narodzenie Najświętszej Maryi Panny – MB Siewnej

Czwartek – Bł. Anieli Salawy

W ostatnim czasie pożegnaliśmy naszych parafian:
+ Mariana Gracjasza, + Janinę Sadowską
Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie …..

NA NOWY TYDZIEŃ, NIECH DOBRY BÓG BŁOGOSŁAWI. SZCZĘŚĆ BOŻE!!!