Dziś przypada wspomnienie NMP Królowej. O godz. 18.30 Nabożeństwo do św. Rity. W przyszłą Niedzielę Msza św. o godz. 12.00 na Leskowcu /Groniu Jana Pawła/ spotkanie popielgrzymkowe, zapraszamy wszystkich przyjaciół Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

We wtorek święto św. Bartłomieja, apostoła

W środę nieustającą nowenna do Matki Bożej Wadowickiej, Nieustającej Wspomożycielki

W czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św o godz. 6.00, 8.00, 12.00 i 18.00

W piątek wspomnienie św. Moniki, a w sobotę jej syna św. Augustyna, za którego nawrócenie modliła się 40 lat. 

PROGRAM PEREGRYNACJI OBRAZU MATKI BOŻEJ LUDZI PRACY PATRONKI SOLIDARNOŚCI POD HASŁEM: TOBIE MATKO ZAWIERZAMY jest wywieszony w gablotach.

W SOBOTĘ 28 sierpnia o godz. 17.30 – powitanie Obrazu Matki Bożej o godz. 18.00 – uroczysta Msza święta z aktem zawierzenia się Matce Bożej o godz. 19.00 – Różaniec Solidarności z rozważaniami błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki z 19 października 1984 roku, po którym został uprowadzony. Na zakończenie błogosławieństwo relikwiami ks. Jerzego 

W NIEDZIELĘ 29 sierpnia będzie można zobaczyć wystawę poświęconą Patronowi Solidarności oraz nabycia jego kazań na płytach CD

WE WTOREK 31 sierpnia o godz.12.00 – Msza św na zakończenie Peregrynacji. O godz. 13.00 – Złożenie kwiatów na placu Solidarności z okazji Dnia Wolności i Solidarności, następnie o godz.13.30 – Koronka do Bożego Miłosierdzia, pożegnanie obrazu Matki Bożej i wyjazd do Katedry Wawelskiej, o godz. 17.oo Msza św. pod przewodnictwem abp Marka Jędraszewskiego.

W imieniu Burmistrza Wadowic, Pani Prezes Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” oraz sołtysa sołectwa Wysoka zapraszamy do udziału w Dożynkach Gminnych „Święto Plonów”, które odbędą się dnia 29.08.2021r. w miejscowości Wysoka. Msza Święta dożynkowa odbędzie się o godzinie 14:00 w kościele parafialnym pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny w Wysokiej.