Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca sierpnia. Po Mszy św. Adoracja Pana Jezusa w najświętszym Sakramencie.

Jutro Matki Bożej Królowej Aniołów. Można zyskać odpust zupełny „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami. Spowiedź św., Komunia Święta, wyrzeczenie się przywiązania do zła, odmówienie Ojcze nasz… i Wierzę w Boga Ojca…

W środę nieustającą nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wspomnienie św. Jana Vianneya.

W czwartek modlitwy przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. O godzinie 2o.oo „Godzina Święta”.

W piątek pierwszy miesiąca przypada święto Przemienienia Pańskiego. Spowiedź święta od godz. 6.oo do 8.oo i od godz. 17.oo do 18.oo. Przez cały miesiąc sierpień spowiedź święta przed Mszą św. o godz. 12.oo tylko pół godziny od godz. 11.3o do 12.oo. Z racji pierwszego piątku, kancelaria tylko osoby świeckiej od godz. 1o.oo do 14.oo.

W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP po Mszy św. o godz. 8.oo i o godz. 17.oo z modlitwami do św. Jana Pawła II. 

W przyszłą niedzielę tzw. Roczki. Prosimy zgłaszać roczne dzieci w zakrystii.

Przyjmujemy zapisy na wyjazd do Częstochowy 16 sierpnia o godz. 15.45 /koszt 40 zł/ oraz na Odpust Wniebowzięcia NMP do Kalwarii Zebrzydowskiej 20 sierpnia, wyjazd o godz. 13.oo /koszt 15zł/. 

Natomiast ludzi GÓR zapraszamy na Mszę św. na TURBACZU w niedzielę 8 sierpnia, /gdy zbierze się odpowiednia grupa/. Wyjazd o godz. 6.oo, koszt 40 zł. Zapisy w kancelarii.

Burmistrz Wadowic serdecznie zaprasza dziś wszystkich Mieszkańców na wielki, rodzinny Piknik Militarny – „Wadowickie Spotkanie z Historią” na godzinę 14.oo na stadion MKS Skawa Wadowice. 

ŻYCZYMY WAM DOBREJ NIEDZIEL!