4. NIEDZIELA ZWYKŁA – 2 lutego 2020 r.
1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za życzliwe przyjęcie wizyty duszpasterskiej, za wspólną modlitwę, świadectwo chrześcijańskiej wiary i wszelkie pytania czy uwagi. Dziękujemy również za złożone ofiary, które kapłani przekazują jako wsparcie dla księży chorych, na Uniwersytet Papieski, na misje, na dzieła Arcybiskupa i działalność duszpasterską.
2. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania i przyjęcia Komunii św. Spowiedź od godz. 6.00 do 8.00 oraz po południu od godz. 16.00 do 18.00. Dodatkowa msza św. o godz. 16.30. O godz. 8.00 msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu. Kancelaria parafialna w pierwszy piątek nieczynna.
3. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 10.30 błogosławieństwo rocznych dzieci, które można zgłaszać w kancelarii lub zakrystii.
4. W przyszły wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Z woli Ojca Świętego obchodzimy XXVIII Światowy Dzień Chorego. W tym dniu na mszy św. o godz. 12.00 udzielimy sakramentu namaszczenia. Sakrament ten mogą przyjąć osoby chore i w podeszłym wieku, będące w stanie łaski uświęcającej. Zachęcamy rodziny, aby pomogły chorym i starszym krewnym w dotarciu do świątyni.
5. Zapraszamy na Apel Jasnogórski w niedzielę 16 lutego. Wyjazd o godz. 15.45. Koszt 35 zł.
6. W ramach obchodów 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II, organizujemy pielgrzymki:
 W dniach od 23 do 29 kwietnia pielgrzymkę autokarową do Rzymu, Chioggi, Gubbio, Asyżu, Nurcji, Cascia, Spoleto. Koszt 1200 zł i 40 euro, szczegółowy plan na stronie internetowej. Przy zapisie zaliczka 200 zł.
 w dniach od 4 do 7 czerwca samolotową pielgrzymkę do Fatimy. Koszt 2.100,00zł. Zapisy do końca lutego. Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę 1000 zł. Spotkanie organizacyjne 4 marca o godz. 18.45 w sali pod plebanią
7. W tym tygodniu patronują nam w środę – św. Agata, dziewica i męczennica z Katanii na Sycylii, czwartek – św. Paweł Miki i 25 Towarzyszy, pierwsi męczennicy w Japonii.
8. W ostatnim czasie odeszły do wieczności: śp. Maria Obrządkiewicz oraz śp. Maria Broda. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

ks. Stanisław Jaśkowiec – Proboszcz