2. NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 stycznia 2020

1. Trwamy ze wszystkimi wspólnotami chrześcijańskimi na świecie w tradycyjnej modlitwie o jedność chrześcijan. Tydzień modlitw zakończy się w sobotę, w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
2. Dzisiaj o godz. 15.00 Jasełka „Dzisiaj w Betlejem” przygotowane przez uczniów klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej Nr 2.
3. Jutro o godz. 16.30 spotkanie Akcji Katolickiej
4. Ojcowie Karmelici z wadowickiej Górki zapraszają do uczestnictwa w dziewięciośrodowej Nowennie przed marcową uroczystością Świętego Józefa. Nowenna potrwa od 22 stycznia do 18 marca 2020 r. W każdą środę o godz. 8.00 i 18.00 będzie celebrowana uroczysta msza św. z kazaniem i nabożeństwem. Pół godziny przed mszą św. będzie odmawiana koronka do Świętego Józefa poprzedzona czytaniem próśb i podziękowań.
5. W środę o godz. 17.00 nabożeństwo do św. Rity.
6. W sobotę 25 stycznia jedziemy na Jasełka do Cieszyna. Wyjazd godz. 8.30. koszt 50 zł.
7. Wspólnota Rycerstwo Niepokalanej zaprasza w przyszłą niedzielę 26 stycznia na Diecezjalne Spotkanie Opłatkowe. Msza św. o godz. 13.30, a następnie spotkanie w salce domu katolickiego. Także w przyszłą niedzielę opłatek Straży Honorowej Serca Pana Jezusa. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 15.00.
8. Święci tego tygodnia: we wtorek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy, w piątek – wspomnienie św. Franciszka Walezego, biskupa i doktora Kościoła, w sobotę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
9. W ostatnim czasie odeszli do wieczności śp. Stanisława Opyrchał, śp. Krzysztof Radoń, śp. Krzysztof Skowroński. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!