31. NIEDZIELA ZWYKŁA 3 listopada 2019 r.
1. W przyszłą niedzielę w Kościele w Polsce będziemy obchodzić Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. O godz. 7.30 Msza św. w int. Róż Różańcowych, a następnie zmianka różańcowa. O 10.30 Msza św. w intencji rocznych dzieci, które można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
2. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej odbędzie się w środę, 6 listopada, o godz. 16.00.
3. Zapraszamy na różaniec z wypominkami codziennie o godz. 17.30.
4. Na wypominki roczne i msze św. zbiorowe przyjmujemy w kancelarii lub zakrystii, a na wypominki listopadowe można składać do skarbony przy chrzcielnicy.
5. Na Apel Jasnogórski jedziemy 16 listopada. Wyjazd 15.45. Koszt 35 zł.
6. W najbliższych dniach Panowie: Kościelny i Organista będą doręczać opłatki na stół wigilijny dla Rodzin naszej parafii. Prosimy o życzliwe ich przyjęcie – wyrażając w ten sposób wdzięczność za ich ofiarną pracę w naszej parafii.
7. Trwają zapisy na pielgrzymkę śladami papieży św. Jana Pawła II i Franciszka do Dubaju, Tajlandii i Kambodży od 25 stycznia do 8 lutego. Wszelkie informacje są zawarte na plakatach i stronie internetowej naszej parafii.
8. Kalendarz liturgiczny: jutro – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa, w sobotę – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
9. W ostatnich dniach odszedł do wieczności + Andrzej Pilch. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu.
ks. Stanisław Jaśkowiec – Proboszcz