W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 6.00 oraz po południu od godz. 16.00. Dodatkowa Msza św. o godz. 16.30. O godz. 8.00 msza św. w intencji Straży Honorowej NSPJ, adoracja Najświętszego Sakramentu. Kancelaria parafialna w pierwszy piątek nieczynna.

W pierwszą sobotę na Mszy św. o godz. 8.00 modlimy się za rodziny, które spodziewają się potomstwa. Na tę Mszę św. zapraszamy zwłaszcza wspólnotę Rycerstwa Niepokalanej. O godz. 17.30 wieczór Jana Pawła II. Rozpocznie się różańcem, a następnie o godz. 18.00 msza św. ku czci św. Jana Pawła II. Po mszy procesja przed pomnik Papieża Polaka. Prosimy przynieść świece.

W pierwszy piątek i sobotę odwiedzimy chorych i starszych z komunią św.

W przyszłą niedzielę sakrament Chrztu św. o godz. 13.30, pouczenie przedchrzcielne w piątek o godz. 19.00.

Przez cały miesiąc marzec po mszy św. o godz. 7.30 odmawiamy litanie do
św. Józefa

Zapraszamy na pielgrzymki:
23 marca na Święty Krzyż w województwie świętokrzyskim i do Miechowa. Koszt 80 zł.
Na Pasję do Myślenic w niedzielę 31 marca. Wyjazd o godz. 13.30. Koszt przejazdu 15 zł.
Autokarową pielgrzymkę do Włoch organizujemy w dwóch terminach: Pierwszy w dniach od 20 do 27 sierpnia. Zwiedzimy między innymi: Weronę, Mediolan, Jezioro Garda, Piza, Orvieto, Sienę, Watykan, Rzym, Casie, Asyż
i Padwę, wyjazd kolejką na górę Monte Baldo. Koszt 1600 zł
i 90 euro, zawiera wszystkie opłaty.
Drugi w dniach od 6 do 14 września. Nawiedzimy: Padwę, Loreto, San Giovanni Rotundo, Castel Gandolfo, Monte Cassino, Rzym, Cascię, Asyż. Koszt 450 zł plus 285 euro.
Szczegółowe programy dostępne na stronie internetowej parafii. Można się zapisywać w kancelarii parafialnej.

Ośrodek Rehabilitacyjny Domu Pielęgnacyjnego im. dr Edmunda Wojtyły przy ul. Barskiej 17 w Wadowicach rozpoczyna od 1 marca bezpłatną rehabilitację
z projektu Burmistrza Wadowic dla osób z gminy Wadowice posiadających orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności będącej w trudnej sytuacji materialnej.

W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: śp. Rozalia Ogiegło-Padacz, śp. Kazimiera Matuśniak oraz śp. Józefa Żur. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.