1. Jutro liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. W naszej parafii dzień ten obchodzimy jako uroczystość św. Jana Pawła II, patrona miasta. Uroczyste msze św. w naszej bazylice o godz. 8.00, 12.00 i 18.00. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny.
  2. Zapraszamy na różaniec, który odmawiamy codziennie o godz. 17.30.
  3. W ramach dziękczynienia za wybór kard. Karola Wojtyły na Stolicę Apostolską pragniemy wziąć udział w 2-dniowych rekolekcjach w Zakopanem w Księżówce. Wyjazd w piątek 26 października godz. 14.00. Powrót w sobotę 27 października wieczorem. Koszt noclegu, utrzymania i przejazdu 150 zł.
  4. W sobotę 10 listopada poprzez Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach pielgrzymujemy na Cmentarz Rakowicki w Krakowie na grób ks. infułata Kazimierza Sudera i rodziny Wojtyłów. Wyjazd o godz. 10.00. Koszt 25 zł.
  5. Na wypominki roczne oraz Msze św. zbiorowe na cmentarzu przyjmujemy w kancelarii parafialnej lub w zakrystii. W wypominkach rocznych modlimy się przed mszą św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00 oraz w intencji tych zmarłych odprawiana jest msza św. w pierwszą niedzielę miesiąca. W wypominkach jednorazowych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad odmawiając różaniec o godz. 17.30. Te wypominki można składać do skrzyni koło chrzcielnicy. Bóg zapłać za wszelkie złożone przy tej okazji ofiary.
  6. Zmarł ks. Eugeniusz Łudzik, były proboszcz w Brzeźnicy, długoletni penitencjarz w naszej parafii. Natomiast z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Janusz Śliwiński, śp. Bogusław Zembaty i śp. Maria Chmura. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.