1. Dziś rozpoczyna się VIII Tydzień Wychowania pod hasłem „W poszukiwaniu drogi.”
 2. W piątek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 3. Zapraszamy na czwartkową mszę św. o godz. 8.00 połączoną z błogosławieństwem relikwiami oraz o godz. 18.00 wraz z nowenną ku czci św. Jana Pawła II. W czasie nabożeństwa modlimy się szczególnie za osoby w podeszłym wieku.
 4. W piątek pielgrzymujemy do Sanktuarium Krzyża Świętego w Mogile. Wyjazd o godz. 13.00. Koszt 20 zł. W przyszłą niedzielę jedziemy na Apel Jasnogórski. Wyjazd o godz. 15.45. Koszt 35 zł. Natomiast w sobotę 6 października jedziemy do Morskiego Oka. Wyjazd godz. 7.00. Koszt 30 zł.
 5. Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Kotliny Kłodzkiej i Krzeszowa w dniach 13 i 14 października. W programie Polskie Carcassonne, Bardo Śląskie, Wambierzyce, Kudowa, Krzeszów. Zapisy w kancelarii parafialnej. Koszt 230 zł.
 6. Wszystkich ministrantów i lektorów zapraszamy na pierwsze spotkanie w tym roku szkolnym w piątek o godz. 17.00. Jednocześnie zachęcamy chłopców ze szkoły podstawowej do służby przy ołtarzu. Można zgłaszać się do opiekuna, którym został ks. Adam.
 7. Rodziców z dziećmi przedszkolnymi i szkolnymi zapraszamy w każdą niedzielę na msze święte o godz. 10.30.
 8. W przyszłą niedzielę chrzty o godz. 13.30, pouczenie przed chrztem w piątek o godz. 19.00 w domu parafialnym.
 9. XXVI Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się 16 września. Tradycyjnie rozpocznie się Drogą Krzyżową przy stacji „u Piłata” o godz. 9.00. Następnie o godz. 11.00 Metropolita krakowski, Ks. Abp Marek Jędraszewski, odprawi Mszę św., podczas której zgromadzeni małżonkowie odnowią swoje przyrzeczenia małżeńskie.
 10. Święci tygodnia: w czwartek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
 11. W ostatnim czasie odszedł do wieczności śp. Wiesław Sikora. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!ks. Stanisław Jaśkowiec – Proboszcz
 12.