1. Decyzją Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego – Metropolity Krakowskiego – ks. Kazimierz Króżel kończy posługę duszpasterską w naszej parafii. Został on skierowany do parafii w Biskupicach. Do pracy duszpasterskiej w naszej parafii zostali mianowani ks. Marek Matusik i ks. Adam Kurdas. Niech Jezus Chrystus – Wieczny Kapłan, przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, ma w szczególnej opiece nowoprzybyłych kapłanów.
  2. W pierwszą sobotę na Mszy św. o godz. 8.00 modlimy się za rodziny, które spodziewają się potomstwa. Na tę Mszę św. zapraszamy zwłaszcza tych, którzy podjęli się duchowej adopcji dzieci, jak również wspólnotę Rycerstwa Niepokalanej. O godz. 17.30 zapraszamy na Wieczór Jana Pawła II. O 18.00 Msza św. ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. procesja przed pomnik Papieża Polaka. Prosimy przynieść świece.
  3. Od 2 września, w niedziele i święta odprawiana będzie msza św. o godz. 13.30, a wieczorna msza św. o godz. 18.00; w dni powszednie msze św. odprawiać będziemy o godz.: 6.00, 6.45, 7.30, 8.00, 12.00 i 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę chrzty o godz. 13.30, pouczenie przed chrztem w piątek o godz. 19.00 w Domu Parafialnym.
  5. W środę 5 września o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie Rycerstwa Niepokalanej; będzie to zebranie sprawozdawczo-wyborcze minionej kadencji; prosimy członków Rycerstwa o przybycie na spotkanie.
  6. Chorych, z sakramentami świętymi, odwiedzimy w pierwszy piątek 7 września oraz w sobotę 8 września.
  7. Święci tego tygodnia: w poniedziałek – wspomnienie św. Moniki, we wtorek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, w środę – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.                                        Stanisław Jaśkowiec – Proboszcz