1. W pierwszy piątek zachęcamy wiernych do spowiedzi i Komunii Św. wynagradzającej. Spowiedź rano od godz. 6.00 do 8.00 oraz po południu od godz. 17.00 do 18.00.
  2. W pierwszą sobotę zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00 rodziców, którzy spodziewają się potomstwa, jak również członków Rycerstwa Niepokalanej. Przypominamy, iż w okresie wakacji nie odwiedzamy chorych w pierwsze soboty miesiąca. O godz. 17.30 Wieczór Jana Pawła II. O 18.00 Msza św. ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. procesja przed pomnik Papieża Polaka.
  3. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 12.00 chrzest św.; pouczenie w piątek o godz. 19.00.
  4. W tym tygodniu w ramach radosnego czwartku wycieczka do Żywca.
  5. Rycerstwo Niepokalanej zaprasza 14 sierpnia do Harmęż i Oświęcimia; wyjazd godz.  6.45, powrót ok. godz.14.00. Koszt 25 zł.
  6. Święci tego tygodnia: we wtorek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera, w środę – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła, w sobotę – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera.
  7. W ostatnim czasie odeszli do wieczności śp. Karolina Jurczak oraz śp. Beata Książek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

                                      ks. Stanisław Jaśkowiec – Proboszcz