1. Słowa serdecznej wdzięczności i podziękowania dla Organizatorów i Sponsorów tegorocznej pielgrzymki z Wadowic na Jasną Górę. Dziękujemy ks. Piotrowi Sałaciakowi, głównemu Przewodnikowi tegorocznej pielgrzymki i Osobom Świeckim za trud i organizację tegorocznego pielgrzymowania.
2. Msza św. z poświęceniem pojazdów w dzień św. Krzysztofa w środę o godz. 18.00. Z tej okazji będzie można złożyć ofiarę do puszek na rzecz misyjnych środków transportu. Kultura na jezdni, która wyraża się także w przestrzeganiu znaków drogowych, jest obowiązkiem moralnym każdego chrześcijanina.
3. W czwartek 26 lipca wspomnienie świętych Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Maryi Panny i dziadków naszego Zbawiciela. Wyrazem naszej chrześcijańskiej kultury jest cześć i szacunek oraz pomoc ludziom starszym.
4. W tym tygodniu w ramach radosnego czwartku wycieczka do Starego Sącza.
5. Ludzi gór zapraszamy do udziału w pielgrzymce na Turbacz w niedzielę 12 sierpnia. Wyjazd godz. 6.00. Koszt 30 zł.
6. Święci tego tygodnia: w poniedziałek – Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy, we wtorek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy, w środę – Święto św. Jakuba, apostoła, patrona ks. infułata Jakuba Gila oraz św. Krzysztofa, patrona naszego organisty pana Krzysztofa Jopka.
7. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Henryk Najbor. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
ks. Stanisław Jaśkowiec – Proboszcz