Niepokalanów – Wilanów – Warszawa – Studzieniczna – św. Lipka – Gierzwałd – Rostkowo- Licheń

27 – 30/31.07.2018r.

27.07.2018r. zbiórka o godz. 4.00, przejazd do Niepokalanowa i nawiedzenie Bazyliki Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask. Następnie Laski – Kaplica pw. Matki Bożej Anielskiej. Nawiedzenie Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie, następnie Warszawa spacer po Łazienkach Królewskich i wizyta na Stadionie Narodowym.

Obiadokolacja, nocleg.

28.07.2018r. śniadanie, przejazd do Studzienicznej i nawiedzenie Sanktuarium Maryjnego. Następnie przejazd do miejscowości Wigry i zwiedzanie Klasztoru Kamedułów. Rejs statkiem po j.Wigry.

Trasa rejsu przebiega przez Zatokę Hańczańską w której zobaczyć można Czaplę Siwą i Kormorany. Zatrzymamy się również na Plosie na głębokości 73m – najgłębszym miejscu na Wigrach. Na pokładzie tego statku gościł św. Jan Paweł II, który zachwycał się dziką przyrodą otaczającą jezioro Wigry.

Obiadokolacja, nocleg.

29.07.2018r. śniadanie, zwiedzanie kwatery głównej Adolfa Hitlera Wilczy Szaniec w Gierłoży. Nawiedzenie Sanktuarium Maryjnego w Św. Lipce, zwiedzanie Muzeum. Przejazd na Pola Grunwaldzkie i w okolice Gierzwałdu.

Obiadokolacja, nocleg.

30.07.2018r. śniadanie, nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Gierzwałdzkiej. Następnie przejazd do Lichenia z postojem w Rostkowie gdzie nawiedzimy sanktuarium św. Stanisław Kostki i pomodlimy się pod lipą pod którą, według tradycji modlił się św. Stanisław Kostka. Ostatnim punktem pielgrzymki będzie Licheń gdzie weźmiemy udział we Mszy św. Wyjazd w drogę powrotną. Planowany przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Koszt wynosi 650 zł + bilety wstępu ok. 105 zł

Koszt obejmuje:

Przejazd autokarem/ busem turystycznym

Opłaty drogowe i parkingowe

Obsługę pilota, przewodników lokalnych

3 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją

Ubezpieczenie NNW

ZAPRASZAMY!!!

Przeczytaj więcej