9. Niedziela Zwykła – 3 czerwca 2018 r.

1. W oktawie Bożego Ciała procesje eucharystyczne po mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów oraz dzieci komunijne. Na zakończenie oktawy, w czwartek, błogosławieństwo dzieci. Dziś procesja o 18.30.
2. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
3. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
4. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 10.30 błogosławieństwo rocznych dzieci, które można zgłaszać w kancelarii lub zakrystii.
5. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej 6 czerwca /środa/ po Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
6. W dniach od 27 lipca do 5 sierpnia w pielgrzymce przez miasta Europy nawiedzimy: Berlin, Hanower, Rotterdam, Brukselę, Paryż, Luksemburg, Norymbergę i Pragę. Koszt pielgrzymki wynosi 3.195 zł plus 100 euro. We wrześniu od 6 do 14 chcemy pielgrzymować do Włoch przez Bolonię, Rawennę, Loreto, San Giovanni Rotondo, Monte San Angelo, Pietrelcinę, Monte Cassino, Rzym, Cascię, Asyż. Koszt 450 zł plus 270 euro.
7. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszła do wieczności: śp. Małgorzata Świetlik. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.

ks. Stanisław Jaśkowiec – Proboszcz