10. Niedziela Zwykła – 10 czerwca 2018 r.

1. Przez cały miesiąc nabożeństwo czerwcowe w tygodniu po mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 18.30.
2. Spotkania grup bierzmowanych:
• Wtorek godz. 16.30 uczniowie II klasy gimnazjum
• Środa godz. 16.30 uczniowie VII klasy SP
3. W sobotę o godz. 19.00 rozpocznie się uwielbienie Pana Jezusa. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą Jezusowi podziękować za wszelkie łaski jakie od Niego otrzymali. Uwielbienie zakończy się o godz. 20.
4. W sobotę mija 19. rocznica trzeciej wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II do rodzinnych Wadowic oraz koronacji Obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym dniu, jak co miesiąc, pielgrzymujemy na apel jasnogórski. Wyjazd godz. 15.45, koszt przejazdu 35 zł. Natomiast mężczyzn na tzw. „oblężenie” zapraszamy do Częstochowy w sobotę 23 czerwca. Wyjazd godz. 11.00. Koszt 35 zł. W dniach od 27 do 30 lipca planujemy 4-dniową pielgrzymkę do Kalisza, Lichenia, Rostkowa, Gietrzwałdu, św. Lipki.
5. Podczas wakacji parafia po raz kolejny organizuje „Radosne czwartki”. Pierwszy wyjazd 28 czerwca do Krakowa.
6. W przyszłą niedzielę o godz. 13.30 Chrzest św., pouczenie w piątek o godz. 19.00.
7. Rada Rodziców, Dyrekcja, Pracownicy i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Sienkiewicza zapraszają dzisiaj od godz. 14.00 na festyn rodzinny. W programie przewidzianych wiele atrakcji dla dzieci i rodziców.
8. Jutro wspomnienie św. Barnaby, apostoła, we wtorek – wspomnienie błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego, prezbitera i Towarzyszy, w środę – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła,
w czwartek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
9. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: śp. Stanisław Gaudyn, śp. Stanisław Góra, śp. Stanisława Bator, śp. Józef Mierzwa, śp. Janusz Jędrygas. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

ks. Stanisław Jaśkowiec – Proboszcz