1. Dziś na mszach św. o godz. 10.30 oraz 12.00 uroczystość I Komunii św. dzieci z klas III.

2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.

3. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz 101. rocznicę objawień fatimskich. O godz. 10.30 rocznica I Komunii św.

4. Maj to miesiąc nabożeństw ku czci NMP. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych w dni powszednie po mszy św. wieczornej, natomiast w niedziele i święta o godz. 18.30.

5. Wieczorne msze św. w niedziele i święta o godz. 19.00.

6. We wtorek Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji. Tradycyjna procesja św. Stanisława BM z Wawelu na Skałkę w przyszłą niedzielę o godz. 9.00.

7. Uczniowie klas VII przygotowujący się do bierzmowania będą mieli spotkanie w Domu Parafialnym we wtorek o godz. 17.00, natomiast uczniowie klas II gimnazjum w środę o godz. 17.00.

8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Łącka i Starego Sącza w sobotę 12 maja. Wyjazd godz. 8.00. Koszt 30 zł. Natomiast na Ukrainę: do Lwowa, Poczajowa, Krzemieńca, Żytomierza, Równego i Łucka pielgrzymujemy od 1 do 5 czerwca. Koszt 860 zł. plus 365 hrywien.

9. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Józef Mika – zam. ul. Źródlana, śp. Anna Baklarz – zam. ul. Zygmunta Starego, śp. Maria Kadela – zam. Os. Wadowity. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

ks. Stanisław Jaśkowiec – Proboszcz